top of page
VÁCLAV JONÁŠ

ZÁSADNÍ HODNOTY MÉ PRÁCE

VYTRVALOST

Návrh bez názvu (8).png

HISTORIE

Mé dobrodružství ve finančním světě začalo koncem roku 2016 a od té doby jsem postupně získával zkušenosti a znalosti. Tato cesta mě přivedla k založení vlastní firmy s filozofií vytvářet a rozšiřovat stabilní majetková portfolia pro klienty – a tak vznikla Domácnost v plusu.

Mým potěšením je vidět, jak klienti a partneři sdílí mou filozofii práce a jsou s ní spokojeni. V současné době vedu menší tým ekonomických poradců v jižních Čechách. Pomáhám domácnostem na jejich cestě finančním světem. Využitím správných nástrojů šetřím a rozmnožuji majetek svých klientů.

VÍCE O MNĚ
HISTORIE, SPECIALIZACE, VIZE, INSPIRACE

SPECIALIZACE

Jsem průvodce světem financí s odvážným pohledem na životní pojištění a finanční plánování. Nejraději se věnuji spojování finančních plánů s hypotékami, a v posledních třech letech jsem pomohl klientům zrealizovat úvěry v hodnotě 90-100 milionů. Mým cílem je vytvářet bezpečné finanční cesty, kde životní pojištění není jen papírová forma, ale klíčový kámen celkového finančního plánu. Zároveň věřím, že hypotéky jsou nejen o domech, ale o budování životních snů. 

SILNÉ STRÁNKY

S vášní se snažím pomáhat lidem v chaosu finančního světa. Mým posláním je umožnit všem činit samostatná a uvědomělá rozhodnutí. Mými silnými stránkami jsou vytrvalost, schopnost hledat řešení tam, kde ostatní často končí a umění skloubit výhody produktů do sebe navzájem. Rád si dohledávám informace a nevynechávám ani moji jakousi povinnou četbu - rozsudky nejvyšších soudů. 

bottom of page