top of page
MALÝ NEBO VELKÝ PROJEKT?

Nebojíme se malých ani velkých projektů. Obstaráme kompletní přípravu krok po kroku až po zdárný prodej nemovitosti. Postaráme se o vše po finanční, právní, marketingové a prodejní stránce. Celý proces probíhá naprosto transparentně, bezpečně, slušně a férově.

Máte developerský projekt? Potřebujete prodat nemovitost? Hledáte své vysněné bydlení? Od toho jsme tady my! Máme bohaté zkušenosti v oblasti nemovitostí, takže vám můžeme pomoct opravdu s čímkoliv.  A to ať už jste developer nebo zákazník.

PRÁCE PRO DEVELOPERY

Jste malý nebo střední developer či stavební firma? Zajišťujeme komplexní správu a řízení prodeje projektů a nemovitostí. Postaráme se o celý proces od přípravy a vizualizací, přes marketing až po samostatný prodej.

PŘÍPRAVA

Příprava a výběr standardů, výběr dodavatele, tvorba brožury a materiálů

VIZUALIZACE

Vyhotovení kompletní vizualizace interiéru i exteriéru, příprava virtuální prohlídky

​​

MARKETING

Vytvoření webových stránek a jejich správa, sestavení marketingové strategie projektu, správné nastavení prodejních cen

PRODEJ

Příprava smluv a zajištění samotného prodeje nemovitostí koncovým zákazníkům

DESIGN

Tvorba designového manuálu k vybavení nemovitostí pro kupce

HOMESTAGING

Příprava a styling již postavených nemovitostí k prodeji

PŘÍKLADY HOMESTAGINGU
PŘÍKLADOVÉ VIZUALIZACE
PRÁCE PRO ZÁKAZNÍKY

V rámci realitních služeb poskytujeme při prodeji nemovitostí rovněž nadstandartní služby. Vše děláme poctivě a férově. Právě díky našemu přístupu se snažíme odlišit od ostatních.

Dbáme na důslednou prezentaci nemovitosti. Homestaging bereme jako naprostou samozřejmost. Máme vlastní sklad nábytku s mnoha zajímavými kousky, které odliší vaši nemovitost.

Prodej probíhá bez účasti majitelů nemovitosti, s kupcem se potkáte až při podpisu kupní smlouvy. Dosáhneme tak maximálního komfortu na obou stranách, který je pro nás důležitý.

Neúčtujeme si nesmyslné provize. Vždy vám vysvětlíme, co se pod naší odměnou skrývá. Neživíme strukturu manažerů nad sebou, jako to bývá ve velkých realitních kancelářích a vy tím pádem zbytečně nepřeplácíte.

Odměnu si účtujeme, až je práce dokonána, tedy až je nemovitost přepsána na nového majitele.

Máme jasně daný a omezený počet nemovitostí na měsíc, které přijmeme do prodeje. Můžeme tak garantovat plnou pozornost vaší nemovitosti.

bottom of page