top of page
MGR. ROSTISLAV EKL

ZÁSADNÍ HODNOTY MÉ PRÁCE

LIDSKOST

Rostislav Ekl profil

HISTORIE

Říkám o sobě, že jsem poradce s duší učitele. Primárně působím jako učitel na základní škole. V průběhu let mě však čím dál více táhla také oblast financí. V roce 2005 jsem se rozhodl svůj zájem přesunout i do praxe a začal jsem působit jako finanční poradce ve firmě Fincentrum. Zde jsem nabíral zkušenosti, vzdělával se a rozvíjel tak své zaměření až do roku 2015. Po delším setrvání na jednom místě, jsem se odvážil ke změně a dalšímu posunu ve své kariéře jako poradce. Začal jsem tedy pracovat pod společností OK Trust. Toto období se neslo v navázaní dlouhodobých kontaktů, a ještě většímu rozvoji v rámci nových technologií a postupů, které se začali v oboru financí využívat. Společně s ostatními členy našeho týmu jsme se rozhodli, že je opět čas na změnu, což vedlo až k spoluzaložení firmy Financero.

VÍCE O MNĚ
HISTORIE, SPECIALIZACE, VIZE, INSPIRACE

SPECIALIZACE

Nejvíce se v rámci své práce finančního poradce věnuji oblasti úvěrů, jelikož se s ní v osobním životě potýká téměř každý z nás, a navíc se zde neustále něco mění. To beru jako velkou výzvu, jelikož ve vzdělávání vidím nemalý potenciál.

Vzhledem k mé druhé stránce, je pro mě pedagogika velkou součástí. Tuto vášeň se snažím také zakomponovat do mé praxe poradce, kdy své klienty vzdělávám, aby si v každodenních finančních situacích dokázali bez problémů poradit.

SILNÉ STRÁNKY

Ke svým klientům se vždy snažím přistupovat vstřícně, ať už jsou jejich požadavky jakékoliv. Věřím, že poctivou prací nejdál dojdeš, obzvláště v dnešní době. Vzhledem k tomu, že mám bohaté zkušenosti ze dvou oborů, dívám se na mnohé s nadhledem a nad problémy hned nevěším hlavu. Celý život beru s nadsázkou a humorem, tudíž ani ten nejtěžší úkol pro mě není nemožný.

INSPIRACE

Každodenní život a učitelská praxe je jedním z mých největších zdrojů inspirace. Úspěchy ostatních mě motivují k tomu, abych se odvážil učinit, v nějakých případech, nelehký krok ke změně a posunul se tak i já někam dále.

VIZE

„Nikdy nebylo tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř.“

bottom of page