top of page
MGR. PETRA JAVORKOVÁ

ZÁSADNÍ HODNOTY MÉ PRÁCE

OTEVŘENOST

Petra Javorková profil

HISTORIE

O oblast financí jsem se zajímala již během studií na VŠ, kterou jsem i v tomto oboru vystudovala. „Kariéra“ finančního poradce začala v roce 2015 krátkou, a ne příliš přívětivou zkušeností s OVB. Rozhodla jsem se na poradenství hned tak nezanevřít, ale zkusit svoje štěstí někde jinde. Ještě v tom stejném roce jsem se dostala do společnosti OK Trust, kde jsem již našla kolektiv lidí smýšlející o finančním poradenství na stejné úrovni jako já. V tomto období jsem rozvíjela své znalosti a dovednosti, absolvovala několik kurzů a seminářů, získávala kontakty, a především obohacovala své zkušenosti v rámci práce s klienty. Po domluvě s ostatními členy týmu, jsem se odvážila udělat velký krok do neznáma a stát tak u zrodu firmy Financero.

SPECIALIZACE

S klienty nejčastěji řeším komplexní finanční plánování, takže mohu získávat neustále nové a nové zkušenosti z různých odvětví finančního poradenství. Nejvíce se však specializuji na hypotéky a úvěry, které se mi líbí svojí dynamičností a každodenností, jelikož téměř každý z nás v dnešní době ke splnění svých cílů potřebuje pomoc právě v rámci těchto zdrojů.

VÍCE O MNĚ
HISTORIE, SPECIALIZACE, VIZE, INSPIRACE

SILNÉ STRÁNKY

Vážím si své empatie a úcty ke každému z nás. Jsem velice pracovitá a pečlivá. Dokud není vše na 100 % nejsem spokojená a snažím se tak jít neustále za svým a dosáhnout co největší preciznosti. Chtěla bych, aby lidé dokázali ocenit odbornost a profesionalitu finančních poradců. Zároveň mi záleží na vzdělávání mých klientů v oblasti financí a zlepšování finanční gramotnosti klientů. Při práci s klienty mi jde o to, aby dokázali pochopit mnou nabízená řešení. Pokud se jim na mém řešení něco nelíbí, nebo je jim něco proti srsti, chci, aby se mnou klienti byli schopni otevřeně debatovat. Záleží mi také na snech, přáních, vizích klientů. Všichni bychom si měli uvědomit, že všechno je možné, záleží jen na nás, jestli toho chceme dosáhnout.

INSPIRACE

Velkou inspirací jsou mi ti, kteří se nebojí jít za svým snem a dosáhnout jich. Lidé, kteří se jen tak nepustí a neodradí je i cesta plná překážek, protože věří v sami sebe a v to, co dělají.

VIZE

„Nic není nemožné. Každý svého štěstí strůjcem.“

bottom of page