top of page
MGR. PETR PERNICA

ZÁSADNÍ HODNOTY MÉ PRÁCE

KOMUNIKATIVNOST

Petr Pernica profil

HISTORIE

Mám bohaté zkušenosti z praxe, kdy jsem poskytoval právní pomoc více než stovce klientů. Mnozí z nich se na mě rádo opakovaně obrací. Získal jsem své vzdělání na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kde jsem úspěšně dokončil studium v roce 2010. Po absolvování praxe jako advokátní koncipient jsem úspěšně složil advokátní zkoušky v roce 2015. Mým cenným přínosem je více než 10 let praxe v poskytování právních služeb. Za tu dobu jsem získal zkušenosti prací ve FN Brno, advokátní kanceláři Fiala, Tejkal a partneři a jako poslední zastávka před zahájením vlastní praxe byla advokátní kancelář MT Legal. Mými hlavními právními oblastmi se staly veřejné zakázky, závazkové právo a vše, co souvisí s informačními technologiemi a ochranou osobních údajů. Vedle běžných právnických záležitostí se zaměřuji na tvorbu smluv, obchodní podmínky pro e-shopy, GDPR, licenční smlouvy a kybernetickou bezpečnost. Kromě poskytování právních služeb také pravidelně pořádám školení pro další odborníky.

VÍCE O MNĚ
HISTORIE, SPECIALIZACE, VIZE, INSPIRACE

SPECIALIZACE

Jsem advokát se specializací komplexního právního poradenství ve všech oblastech práva. Společnosti Financero poskytuji pomoc zejména při převodech nemovitostí a souvisejících právních otázkách. Mým cílem je zajistit hladký průběh těchto transakcí a ochránit tak zájmy klientů.

SILNÉ STRÁNKY

Jsem vášnivý právník, kterého baví komunikovat s lidmi a ještě více, pokud jim mohu skutečně pomoci. Věřím, že nejlepší rozhovory probíhají při dobré kávě, která vytváří příjemnou atmosféru důvěry a otevřenosti. Své silné stránky prokazuji skrze svou preciznost a pečlivost při vykonávání právních služeb. Pro mě je důležité, aby každá práce byla odvedena na nejvyšší úrovni a abych mohl dosáhnout skutečné spokojenosti klientů.

VIZE, HESLO

"Nejvíce řekne dobře odvedená práce a spokojený klient."

bottom of page