top of page
BC. MILOŠ NEČA

ZÁSADNÍ HODNOTY MÉ PRÁCE

UPŘÍMNOST

Miloš Neča profil

HISTORIE

Svoji praxi v oboru jsem začal již v roce 2011, kdy jsem působil jako finanční poradce u společnosti OVB. Za nedlouho jsem pochopil, že to není směr, který mi vyhovuje, baví mě a kterým se chci vydat. Rozhodl jsem se zkusit jiné odvětví financí a zaujala mě problematika pojištění. Chtěl jsem se o něm dozvědět více a získat zkušenosti, z tohoto důvodu jsem začal působit ve společnosti Allianz, kde jsem pracoval jako pojišťovací agent. Úplnou náhodou jsem se potkal s nynějším kolegou Markem Musilem, který mě přivedl na jiný styl finančního poradenství, než na který jsem byl doposud zvyklý. Po krátké době jsem usoudil, že komplexnost finančního poradenství je mi sympatická a že se k této profesi chci vrátit. Začal jsem tedy spolupracovat ve firmě OK Trust, s.r.o. Po nějaké době jsem zatoužil prezentovat své nabité znalosti a vědomosti z oboru jiným stylem, a proto jsem v roce 2020 společně s ostatními členy týmu spoluzaložil společnost Financero.

VÍCE O MNĚ
HISTORIE, SPECIALIZACE, VIZE, INSPIRACE

SPECIALIZACE

Po celou dobu mé praxe a mého působení v oboru financí se zaměřuji na oblast pojištění. Řeší jej opravdu všichni v rámci každodenního života, má velké množství podob a neustále se zde něco mění. Právě jeho potřebnost, různorodost a proměnlivost mě na tomto oboru baví. Zásadní součástí je zde neustálé zdokonalování a vzdělávání se. 

V rámci mé praxe řeším i ostatní neméně důležité oblasti finančního poradenství jako je finanční plánování a investiční poradenství.

SILNÉ STRÁNKY

Základním kamenem mé práce je komunikace, kterou považuji také za jednu z mých silných stránek. Vždy se s každým snažím jednat upřímně. Raději si vše vyjasním narovinu předem, než aby poté nastaly komplikace, které bychom museli řešit. Z tohoto důvodu vyžaduji stejné chování také od klientů. Mám rád, když vše správně funguje, proto je pro mě velice důležitá, a řadím ji za jednu z mých předností, spolehlivost.

INSPIRACE

Kolegové a lidé z oboru považuji za mimořádný zdroj inspirace. Denně mě obohacují svými vědomostmi, zkušenostmi a novinkami, které pak uplatňuji v osobním i profesním životě. Přínos shledávám v každé informaci, která mě může posunout dále na cestě za splněním cílů a vizí.

VIZE

„Vždy si budu zakládat na kvalitním poradenství a servise.“

bottom of page