top of page
LENKA HANÁKOVÁ DRESSLEROVÁ

ZÁSADNÍ HODNOTY MÉ PRÁCE

VYTRVALOST

Financero_business_10_2022-22.jpg

HISTORIE

Po škole jsem se začala více zajímat o obchodní svět, kam jsem také od roku 2008 začala postupně proplouvat. Mým startovacím můstkem se stal marketing. V roce 2010 jsem se však rozhodla vydat jiným směrem a vstoupila jsem tak do neznámých vod jako samostatná poradkyně. Díky vzdělávání a píli, jsem se vypracovala až na vedoucí pozice v rámci bankovních institucí. Během mé cesty ve finančním světě mě zaujala oblast realit, které jsem se zanedlouho začala více věnovat. Snažila jsem se posouvat stále dopředu a nevzdávat se. V roce 2015 jsem vedla celostátní projekt TOP 100 realitních kanceláří pro společnost M.C.Triton, jehož úkolem bylo vytvořit elitní okruh kvalitních realitek na základě velmi přísných parametrů tak, aby udával jasný směr trhu. Moje vášeň pro nemovitosti mě neustále pohání kupředu. Mým cílem je pomoci makléřům v oblasti prezentace nemovitostí, právního pojetí obchodu a především financování.  

VÍCE O MNĚ
HISTORIE, SPECIALIZACE, VIZE, INSPIRACE

SPECIALIZACE

Nejvíce se zaměřuji na financování a prodej nemovitostí a developerských projektů. Hlavní náplní práce je tedy dovést celý realitní obchod po právní a finanční stránce k úspěšnému konci pro zachování maximální bezpečnosti pro klienty. Pro developery na druhou stranu pracuji s týmem vyzkoušených externích odborníků. Dokážeme tak řešit komplexní řízení prodeje – od tvorby marketingu, webu, výběru standardů, tvorby půdorysů, vizualizací až po financování, právní uchopení celého projektu a prodej koncovým zákazníkům.

SILNÉ STRÁNKY

Vždy jsem měla ráda práci s lidmi. V každém případě se snažím maximálně naslouchat a pochopit potřeby těch, se kterými jednám. Mojí velkou silnou stránkou je vytrvalost. Nikdy nic nevzdávám a hledám řešení i v těch nejvíc obtížných a nezvyklých situacích.

INSPIRACE

Za velkou inspiraci shledávám každého, kdo se chová s úctou ke svému okolí. Nepoctivost nemám ráda.

VIZE, HESLO

“Udávat trend v přístupu realitních makléřů aneb méně tlačit, více naslouchat.”

ZÁKONNÉ CERTIFIKACE

pojištění, investice, penzijní spoření, spotřebitelské úvěry

TITUL PFP

poradce finančního plánování

Lenka Dresslerová Pojištění
Lenka Dresslerová Investice
Lenka Dresslerová Penze
Lenka Dresslerová Úvěr
CERTIFIKACE
bottom of page