top of page
ING. LADISLAV TROJAN

ZÁSADNÍ HODNOTY MÉ PRÁCE

ODBORNOST

HISTORIE

Jsem odborný rádce ohledně dotací. S vysokoškolským vzděláním a bohatou historií ve světě finančních podpor. Mám za sebou celou řadu úspěšných zakázek ve své firmě CORRECT PLUS, kde se specializuji na dotace nejrůznějšího druhu. Můj přístup spočívá ve zkušenostech a praxi, které mi umožňují navigovat klienty skrz složitý svět finančních podpor.

VÍCE O MNĚ
HISTORIE, SPECIALIZACE, VIZE, INSPIRACE

SPECIALIZACE

Podpora podnikatelů, obcí i fyzických osob je mojí vášní. Má specializace směřuje k dotacím, které poskytují finanční injekci do projektů, především pak zaměřených na úspory energií, vytápění, fotovoltaiku a další ekologické iniciativy. Mými hlavními hodnotami při jednání s klienty je klíčová spokojenost klienta či žadatele o dotaci. 

SILNÉ STRÁNKY

Věřím, že spokojený klient je tou nejlepší odměnou. Má vize je vytvářet proces získávání dotací co nejjednodušší a nejméně náročný. S nadšením kombinuji odbornost, empatii a profesionální přístup, abych dokázal pomoct maximalizovat možnosti v oblasti dotací. Mými silnými stránkami jsou právě profesionalita, empatie a hluboká odbornost, kterou vkládám do každého projektu. 

VIZE, HESLO

"Dělám vše pro to, aby na konci všeho byl klient maximálně spokojený a nezamotal se ve složitém procesu dotací."

CERTIFIKACE
bottom of page