top of page
Financero_business_2024-27.jpg
MGR. KATEŘINA DOKOUPILOVÁ

ZÁSADNÍ HODNOTY MÉ PRÁCE

OTEVŘENOST

HISTORIE

Jsem průvodce realitním světem s pevným právním základem.
V roce 2006 jsem získala magisterský titul v oboru Právo a právní věda na Masarykově univerzitě v Brně. Můj příběh s realitami začal jako koníček již během praxe advokátního koncipienta. Po mateřské dovolené v roce 2022 jsem se rozhodla propojit svou právní praxi s realitami a dnes pracuji, vedle pozice realitního makléře, také jako právník na stavebním úřadě. Moje snaha je poskytovat klientům komplexní a právně fundované služby v oblasti realit, přičemž kombinuji mé právnické zázemí s vášní pro realitní svět. Při své práci se snažím být vždy otevřená a maximálně nápomocná, abych klientům umožnila projít procesem prodeje či koupě nemovitosti co nejpohodlněji.

VÍCE O MNĚ
HISTORIE, SPECIALIZACE, VIZE, INSPIRACE

SPECIALIZACE

Moje specializace spočívá v komplexní péči o klienty od začátku až do konce procesu. V první fázi se věnuji 100% prověření nemovitosti, pečlivému zápisu v katastru nemovitostí či, v případě stavebních pozemků, reálné možnosti skutečné stavby ve spolupráci s místním stavebním úřadem.

SILNÉ STRÁNKY

Mými silnými stránkami v oboru realit je schopnost poskytnout právní servis, což je v mém odvětví poněkud vzácné. Díky mé znalosti stavebního řízení z pozice právníka dokáži klientům nabídnout unikátní perspektivu a podporu v každém kroku. Inspirací pro mě jsou inteligentní lidé, kteří mají co nabídnout a obohacují nejen můj život k lepšímu.

VIZE, HESLO

"Vše dělejme tak, abychom měli krásný život a mohli tuto krásu předat
i našim dětem."

CERTIFIKACE
bottom of page