top of page
ING. JAN MALEČEK

ZÁSADNÍ HODNOTY MÉ PRÁCE

PEČLIVOST

Jan Maleček profil

HISTORIE

Jako finanční poradce mám za sebou pestrý profesní vývoj. V roce 2011 jsem začal svou kariéru v České pojišťovně, kde jsem se specializoval na pojištění a investice. Během této doby jsem získal cenné zkušenosti a znalosti v oblasti finančních služeb. Poté jsem se přesunul zase o něco dále a v únoru 2021 jsem se připojil k týmu Modré pyramidy jako obchodní manažer, kde se jsem se zabýval správou portfolia klientů a rozvíjel své dovednosti v oblasti investic a finančního plánování. Stále jsem ale cítil, že můj potenciál není naplněný, a tak jsem se rozhodl v červenci 2022 se připojit k nezávislým poradcům společnosti Financero, kde pokračuji v poskytování komplexního finančního poradenství a pomáhám klientům dosáhnout svých finančních cílů.

VÍCE O MNĚ
HISTORIE, SPECIALIZACE, VIZE, INSPIRACE

SPECIALIZACE

Aktuálně se nejvíce specializuji na hypotéky a úvěry. Mým hlavním cílem je pomoci našim klientům nalézt optimální finanční řešení pro jejich potřeby a cíle. Díky mému odbornému vzdělání a rozsáhlým znalostem v oblasti hypoték a úvěrů dokážu klienty provést složitým procesem získávání financování na jejich vysněný dům nebo projekt. Snažím se porozumět jejich individuálním potřebám a nabídnout jim přesně to, co potřebují.

SILNÉ STRÁNKY

Mé silné stránky spočívají v mé schopnosti jednat s klienty tak, jako bych jednal sám se sebou. Kladu důraz na empatii, porozumění a respektování individuálních potřeb a cílů každého klienta. Moje organizovanost, pečlivost a cílevědomost mi umožňují poskytovat kvalitní služby a dosahovat vynikajících výsledků. Neustále se vzdělávám a rozvíjím, abych byl vždy v obraze s nejnovějšími trendy a technikami v oblasti finančního poradenství.

VIZE, HESLO

"Zvládat svoji práci co nejlépe a vše dotahovat do zdárného konce."

ZÁKONNÉ CERTIFIKACE

pojištění, investice, penzijní spoření, spotřebitelské úvěry

CERTIFIKACE
bottom of page