top of page

HISTORIE

I přesto, že v praxi jsem poměrně nový, vystihuje mě silná vnitřní motivace pro rozvoj a působení v oblasti financí. Mým prvním krokem do finančního světa bylo působení v kanceláři Domácnost v plusu s.r.o. v Českých Budějovicích, kde jsem původně začal působit jako vedoucí back office. Tato zkušenost mi umožnila získat cenné dovednosti a pochopit potřeby klientů, a to i bez předchozích vazeb na finanční oblast. Nyní jsem ve firmě Ekonomickým koncipientem a dále pokračuji na cestě ke skládání zbylých certifikací, abych byl ještě lépe připraven poskytovat kvalitní finanční poradenství. Moje práce mě naplňuje a těším se na každou novou výzvu. Věřím, že finanční stabilita je pro každého důležitá, a rád bych tak ostatním pomohl najít cestu k lepšímu zvládání financí.

VÍCE O MNĚ
HISTORIE, SPECIALIZACE, VIZE, INSPIRACE

SPECIALIZACE

Životní i neživotní pojištění jsou mými silnými stránkami, a právě zde nacházím svou vášeň  Mým hlavním cílem je zajistit, aby každý měl možnost chránit svou budoucnost a majetek. Přistupuji k tomu s hodnotami upřímnosti, férovosti a rovnosti. Věřím, že nad spokojeným finančním poradcem stojí vždy spokojený klient.

SILNÉ STRÁNKY

Mými silnými stránkami jsou zapálení a silná vnitřní motivace pro práci ve finančním světě. Od samého začátku mé kariéry jsem pociťoval ohromný zápal a nadšení pro svou práci jako finanční poradce. Myslím na finance nejen jako na povinnost, ale jako na vášeň, kterou mohu sdílet s klienty. Právě to mě posiluje a tlačí kupředu.

VIZE, HESLO

"Dýchám pro to, co dělám a Vy byste měli také!"

CERTIFIKACE
bottom of page