top of page
MGR. IVAN REMEŠ, EFA

ZÁSADNÍ HODNOTY MÉ PRÁCE

PROFESIONALITA

Ivan Remeš profil

HISTORIE

V roce 2008 jsem vstoupil do světa finančního poradenství jako výhradní pojišťovací agent u České pojišťovny a.s. S postupem času jsem získal cenné zkušenosti a pochopil, že poskytování kvalitních rad klientům je klíčové. Nicméně omezené portfolio pojišťovny mi bránilo v poskytování komplexního a nezávislého finančního poradenství. Proto jsem se v roce 2010 rozhodl přejít do finančně poradenské společnosti jako nezávislý finanční konzultant. Tato změna mi umožnila rozšířit své znalosti v oblasti finančního plánování, pojištění, investic a úvěrů. Dalším mezníkem byla spolupráce s firmou OK Trust v roce 2012, která mi otevřela cestu k zaměření se na klienty a vyhnout se omezením velkých poradenských společností. Získání profesního titulu EFA od organizace EFPA ČR v roce 2016 mi umožnilo další vzdělávání a spolupráci na projektech v oblasti financí. V roce 2022 jsem se osamostatnil a připojil se ke skupině kolegů se stejnými hodnotami a důrazem na osobní rozvoj. V roce 2018 jsem s EFPA ČR také navázal užší spolupráci a v roli zkušebního komisaře se podílím na certifikování nových uchazečů o profesní titul PFP a EFA.

VÍCE O MNĚ
HISTORIE, SPECIALIZACE, VIZE, INSPIRACE

SPECIALIZACE

Mojí každodenní náplní práce je kompletní finanční plánování, které představuje klíčový prvek pro dosažení finančních cílů a zajištění stabilního a bezpečného budoucího života. Své klienty podporuji a spolupracuji s nimi na vytvoření strategie, která zohledňuje jejich individuální situaci, cíle a představy. Snažím se poskytnout klientům nejen jasnou představu o jejich současné finanční situaci, ale také konkrétní kroky, které mohou podniknout k dosažení svých dlouhodobých cílů.

SILNÉ STRÁNKY

Nejen jako finanční poradce vynikám svou otevřeností, profesionalitou a schopností držet slovo. Mým cílem je přinést do oblasti rodinných financí řád a dlouhodobou vizi, která často chybí. S pečlivým a důkladným přístupem se věnuji každému klientovi individuálně a snažím se porozumět jejich unikátním finančním potřebám a cílům.

VIZE, HESLO

"Štěstí přeje připraveným."

ZÁKONNÉ CERTIFIKACE

distribuce pojištění a zajištění

Investiční poradce IP-KI

EUROPEAN FINANCIAL ADVISOR - EFA

CERTIFIKACE
bottom of page