top of page
MGR. HANA HLAVÁČOVÁ

ZÁSADNÍ HODNOTY MÉ PRÁCE

PRACOVITOST

_DSC0027.jpg

HISTORIE

Po úspěšném absolvování vysoké školy, jsem byla připravená se chopit příležitosti a otevřít novou kapitolu svého profesního života. První čtyři roky jsem strávila v kanceláři, kde jsem získala neocenitelné zkušenosti v administrativním prostředí. Po mateřské dovolené jsem se rozhodla pro návrat na trh práce otevřít trochu jiné dveře. V březnu 2021 jsem se tak připojila k úžasnému týmu společnosti Financero jako asistentka, a tím se začal psát příběh mého pracovního úspěchu. Od prvního dne jsem pracovala ruku v ruce s odborníky na finanční plánování a investice a snažila se je podporovat ve všech administrativních záležitostech.

VÍCE O MNĚ
HISTORIE, SPECIALIZACE, VIZE, INSPIRACE

SPECIALIZACE

Mojí hlavní náplní práce jsou kalkulace pojištění a komunikace s pojišťovnami. Dále se specializuji na přípravu povinných záznamů, žádostí a smluv pro naše klienty. S pečlivostí a odborností se zabývám všemi administrativními aspekty pojištění, abych zajistila, že naši klienti mají správnou ochranu a plnou podporu v případě pojistných událostí. Snažím se vytvořit efektivní procesy a udržovat pevné vztahy s pojišťovnami, abychom mohli poskytovat vynikající služby a zajišťovat spokojenost našich klientů v oblasti pojištění.

SILNÉ STRÁNKY

Aspekty, které považuji za prioritní v mém počínání, jsou schopnost vykonávat dobře odvedenou práci a mé silné odhodlání vyhnout se chybám. Mým hlavním přínosem je pracovitost, pečlivost a schopnost efektivně organizovat věci. S precizností a důkladností se věnuji každému úkolu, abych zajistila, že vše je správně zpracováno a včas dokončeno.

INSPIRACE

Mým nekonečným zdrojem inspirace jsou mí kolegové. Denně pracuji s týmem plným talentovaných a vášnivých profesionálů, kteří neustále hledají inovativní způsoby, jak dosáhnout úspěchu pro naše klienty.

VIZE, HESLO

"Zakládám si na kvalitní a svědomité práci, pro kterou se vždy snažím udělat maximum."

bottom of page