top of page
JSME TU PRO VÁS

Chápeme, že otázka financí a majetku může být pro většinu lidí choulostivá. Z tohoto důvodu k naší práci také přistupujeme velmi spolehlivě a svědomitě. Před námi se nemusíte ničeho bát.  Pomůžeme vám překonat všechny překážky, ať už jsou, jakkoliv komplikované.

Po celou dobu naší vzájemné spolupráce s vámi vše konzultujeme, vysvětlujeme, předkládáme vám materiály (analýzy,  zprávy, varianty) a jednotlivé kroky vyhodnocujeme.

Snažíme se, abyste i vy mohli porozumět jednotlivým pojmům, souvislostem, vypracovaným podkladům či návrhům. Chceme, abyste si mohli ověřit, že pro vás opravdu hledáme prvotřídní cestu.

Zkrátka máme za cíl vás tím nelehkým finančním světem provést co nejlépe. Od teď už na nic nemusíte být sami.

S ČÍM VÁM POMŮŽEME?
LogoMakr-7fyPiS.png

FINANČNÍ PORADENSTVÍ

V průběhu konzultací vás provedeme finančním světem. Navazujeme dlouhodobou spolupráci, a vy tak získáte kompletní přehled nad vašimi financemi a majetkem. S námi už nebudete mezi čísly a pojmy ztraceni.

FINANČNÍ PLÁN

Po zjištění vašich cílů a přání vám navrhneme komplexní a podrobný návod, jak se svým majetkem a financemi nakládat, a které produkty využívat. Za dosažením vašeho snu vám od teď nestojí nic v cestě.

LogoMakr-7fyPiS(1).png
LogoMakr-0j5ASv.png

INVESTICE

Nechte své finance vydělávat sami na sebe. Po několika konzultacích vám sestavíme plán, jak své investice bezpečně rozložit. Po celou dobu toto portfolio spravujeme a kontrolujeme tak, abyste měli své finance v jistotě a bezpečí.

POJIŠTĚNÍ

Už nemusíte mít strach před ničím. Ukážeme vám ty nejlepší a nejvýhodnější možnosti, jak můžete sebe i své blízké zabezpečit a pojistit před jakoukoliv nenadálou situací, a přitom neutratit celé své jmění.

LogoMakr-2KcSv7.png
LogoMakr-8TE8ax.png

ÚVĚRY

Ne vždy lze vše vyřídit bez pomoci druhých. Pokud si chcete splnit své cíle a přání, ale zrovna nedisponujete tak velkým obnosem financí, nevěšte hlavu. My vám najdeme tu nejlepší možnost půjčky, aniž byste přeplatili na úrocích majlant.

SPOŘENÍ

Ukážeme vám, že od dob minulých, se možnosti spoření posunuly o velký kus dopředu. Provedeme vás novými způsoby, jak se můžete připravit na budoucnost.

LogoMakr-267eB1.png
LogoMakr-7jyJyu.png

DOTAČNÍ PORADENSTVÍ

Provedeme vás všemi kroky, abyste dosáhli na čerpání dotací a prošli tak cestu za svými sny bez potíží.

ENERGETICKÉ PORADENSTVÍ

Zařaďte alternativy, které dnešní doba nabízí, do svého každodenního života. Pomůžeme vám, abyste ušetřili díky jiným zdrojům energií.

LogoMakr-7jyJyu(1).png
LogoMakr-8mOOIR.png

PRŮMYSLOVÉ POJIŠTĚNÍ

V podnikání je velice důležité si svá rizika hlídat. Připravíme vám kompletní pojištění na nenadálé události, abyste již zbytečně neriskovali.

PRÁVNÍ SLUŽBY

Díky naší spolupráci se zkušenými právními poradci se nemusíte bát žádných háčků či nekalých praktik.

LogoMakr-9ZAFGN.png
JAK PRACUJEME
bottom of page