JSME TU PRO VÁS

Chápeme, že otázka financí a majetku může být pro většinu lidí choulostivá. Z tohoto důvodu k naší práci také přistupujeme velmi spolehlivě a svědomitě. Před námi se nemusíte ničeho bát.  Pomůžeme vám překonat všechny překážky, ať už jsou, jakkoliv komplikované.

Správa majetku není jednoduchá a mnohdy se z ní stává tvrdý oříšek. Skládá se z mnoha částí, z mnoha neznámých, a ne každý se v nich vyzná. Pro nás to však, díky našim zkušenostem a znalostem, není žádný problém.

Po celou dobu naší vzájemné spolupráce s vámi vše konzultujeme, vysvětlujeme, předkládáme vám materiály (analýzy,  zprávy, varianty) a jednotlivé kroky vyhodnocujeme.

Snažíme se, abyste i vy mohli porozumět jednotlivým pojmům, souvislostem, námi vypracovaným podkladům či návrhům. Budete tak vědět, že pro vás chceme skutečně to nejlepší.

Zkrátka vás tím nelehkým finančním světem chceme provést co nejlépe. Od teď už na nic nemusíte být sami.

V dnešní době je důležité nestát na jednom místě. I my jsme se rozhodli rozvíjet a nabízíme tak poradentství v oblasti realit.

S ČÍM VÁM POMŮŽEME?
LogoMakr-7fyPiS.png

FINANČNÍ PORADENSTVÍ

V průběhu konzultací vás provedeme finančním světem. Navazujeme dlouhodobou spolupráci, a vy tak získáte kompletní přehled nad vašimi financemi a majetkem. S námi už nebudete mezi čísly a pojmy ztraceni.

FINANČNÍ PLÁN

Po zjištění vašich cílů a přání vám navrhneme komplexní a podrobný návod, jak se svým majetkem a financemi nakládat, a které produkty využívat. Za dosažením vašeho snu vám od teď nestojí nic v cestě.

LogoMakr-7fyPiS(1).png
LogoMakr-0j5ASv.png

INVESTICE

Nechte své finance vydělávat sami na sebe. Po několika konzultacích vám sestavíme plán, jak své investice bezpečně rozložit. Po celou dobu toto portfolio spravujeme a kontrolujeme tak, abyste měli své finance v jistotě a bezpečí.

POJIŠTĚNÍ

Už nemusíte mít strach před ničím. Ukážeme vám ty nejlepší a nejvýhodnější možnosti, jak můžete sebe i své blízké zabezpečit a pojistit před jakoukoliv nenadálou situací, a přitom neutratit celé své jmění.

LogoMakr-2KcSv7.png
LogoMakr-8TE8ax.png

ÚVĚRY

Ne vždy lze vše vyřídit bez pomoci druhých. Pokud si chcete splnit své cíle a přání, ale zrovna nedisponujete tak velkým obnosem financí, nevěšte hlavu. My vám najdeme tu nejlepší možnost půjčky, aniž byste přeplatili na úrocích majlant.

SPOŘENÍ

Ukážeme vám, že od dob minulých, se možnosti spoření posunuly o velký kus dopředu. Provedeme vás novými způsoby, jak se můžete připravit na budoucnost.

LogoMakr-267eB1.png
LogoMakr-8lyqEM.png

REALITNÍ PORADENSTVÍ

Koupě nemovitosti je životní krok, který si zaslouží trpělivý přístup. Poradíme vám, jak dovést realitní obchod po právní i finanční stránce ke zdárnému konci. Záleží nám tak na bezpečnosti všech stran.

JAK PRACUJEME